Zamień faktury na gotówkę, bez ryzyka_

Wypłacaj faktury przed terminem płatności i samodzielnie decyduj kiedy i ile chcesz wypłacić. Bo nie musisz już prosić,

BO WOLNOŚĆ JEST WSZYSTKIM.

Wypłacaj zarobione pieniądze zamrożone w fakturach, BEZ cesji, NAJTANIEJ na rynku i BEZ ryzyka regresu. Decyduj w którym momencie potrzebujesz więcej gotówki. Kiedy chcesz i ile chcesz. Odzyskaj komfort psychiczny i poczucie pewności, że wszystko masz pod kontrolą.

  • Jednym palcem
  • Jeden klik
  • Jedna sekunda

Gotówka na żądanie_

Weź ile potrzebujesz i tylko wtedy, kiedy potrzebujesz

FINTEQ to aplikacja mobilna do zarządzania płynnością finansową w Twojej firmie, oferująca szybką zamianę faktur na pieniądze, na Twoje żądanie.

Wypłacaj pieniądze według zasady, im później tym taniej. FINTEQ policzy koszt wyłacznie za część faktury, którą wypłacasz i tylko za czas pozostały do terminu płatności. Uczciwiej się nie da.

Konto za zero_

FINTEQ dostępny jest całkowicie za darmo.

Aplikacja FINTEQ dostępna jest w Twoim ulubionym sklepie Play Store lub App Store i to za darmo. Konto założysz w 10 sekund i tym razem to szczera prawda. Odkryj super szybki proces rejestracji, bez wprowadzania zbędnych danych. Korzystaj z dowolnego miejsca na świecie. Teraz naprawdę możesz powiedzieć, że bank masz w kieszeni.

Pobierz teraz

Jedna opłata_

Całkowity koszt finansowania poznasz z góry i to brutto.

Firmy faktoringowe i banki potrafią zaskakiwać. Nigdy nie wiesz ile ostatecznie zapłacisz. Znamy ten ból. Dlatego FINTEQ zbiera wszystkie Twoje koszty w jedną skumulowaną opłatę, którą zawsze poznasz z góry. Aha, no i wszystko podajemy brutto. VAT 23% jest w całości do odliczenia, a kwota netto idzie w koszty Twojej działalności. Realny koszt to nieco ponad połowa prezentowanej opłaty.

Bez papierów_

Nie wypełniasz wniosków, nie podpisujesz umowy.

Brzmi zaskakująco, ale taki jest FINTEQ. Nie musisz już składać żadnych wniosków o finansowanie. Nie spodziewaj się również żadnej decyzji kredytowej. W FINTEQ decyzja zawsze jest POZYTYWNA i na dodatek od ręki. Nowoczesne finanse dbają o środowisko i nie zużywają papieru. Rewolucyjne usługi nie wymagają zabezpieczeń. FINTEQ to przełomowe rozwiązanie, dlatego skupiliśmy się na realnych korzyściach.

  • Po pierwsze żadnych papierów
  • Po drugie żadnych zabezpieczeń
  • Po trzecie żadnych zobowiązań

Faktoring pełny - bez ryzyka w standardzie_

Ryzyko niewypłacalności twojego klienta bierzemy na siebie.

Niektórzy mówią nam, że to szalone, ale w cenie masz koszt ubezpieczenia Twoich należności. Jeżeli skorzystasz z dyskonta, a Twój klient nam nie zapłaci, to bierzemy to na siebie. Nie masz ryzyka regresu i kropka.

Obawiasz się niespodzianek? Niepotrzebnie. Do pełnego zestawu benefitów dorzucamy Ci jeszcze jeden i to kluczowy. Za usługi FINTEQ zapłacisz tylko, gdy z nich korzystasz. Nie korzystasz – nic nie płacisz.

Twój udział jest bez żadnych zobowiązań i bez niespodzianek.

Bezpieczeństwo_

Bezpieczeństwo Twoich danych i pieniędzy jest dla nas kluczowe.

FINTEQ nie jest aplikacją bankową, lecz stosowane przez nas środki ochrony technicznej spełniają najwyższe wymogi w zakresie bezpieczeństwa. Aplikacja jest w pełni zgodna z RODO w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych. Zbiory wrażliwych informacji przesyłane są wyłącznie za pośrednictwem bezpiecznych kanałów komunikacji (TLS). Procesy autoryzacji oraz dzielenia zasobów zabezpieczamy standardem OAuth2. Stosujemy silne uwierzytelnianie (SCA) wg standardów dyrektywy PSD2.

Podsumujmy Twoje korzyści_

Najważniejsze do zapamiętania

account-for-0

Konto za 0 zł

money-on-demand

Pieniądze na żądanie 24h

no-papers

Bez papierów

no-security

Bez zabezpieczeń

one-payment

Koszt znany z góry

security

Faktoring pełny bez ryzyka

no-use-no-pay

Nie korzystasz, nie płacisz.

no-suprises

Bez niespodzianek

Jak to działa?_

Zgłaszam kandydata na Animatora_

Podaj dane klienta, z którym możemy porozmawiać o korzyściach wdrożenia usługi Finteq.

Dane zgłaszającego_

W tej sekcji podaj swoje dane, abyśmy mogli powołać się na Ciebie.

Pamiętaj: bardzo poważnie traktujemy każde zgłoszenie, więc jeśli nie podasz swoich danych to nie podejmiemy żadnego kontaktu z Twoimi odbiorcami.

Najczęściej zadawane pytania_